Uncategorized

Czy kobiety faktycznie kochają jedynie drani?

Mówi się, że kobiety najbardziej zakochują się w tak zwanych nieodpowiednich facetach, romantyków czy wrażliwców, czułych i opiekuńczych facetów zostawiając całkowicie na boku. Związki, w jakie pakują się kobiety, zwykle można określić jedynie jako czysto toksyczne, które zmieniają życie w koszmar. A jednak kobiety chcą trwać przy wybranych przez siebie mężczyznach. Dlaczego tak się dzieje?

Jak zmienia się życie kobiety zakochanej w nieodpowiednim facecie?

Co ciekawe, w tak zwanych typowych draniach najczęściej zakochują się pewne siebie, posiadające własny szacunek kobiety, dla których życie zmienia się w niedługim czasie o sto osiemdziesiąt stopni. On zwykle powoduje napady złości czy histerii, funduje również cienie pod oczami z niewyspania czy ze spotkania z pięściami, pojawia się depresja oraz różnorodne zaburzenia, na przykład zaburzenia odżywiania. Jak się okazuje, nie tylko margines społeczny jest w stanie zapewnić kobietom takie atrakcje – brutalami mogą być również wskazywani jako przykład panowie z tak zwanego świecznika.

Dlaczego kobiety kochają drani?

Nie ma w zasadzie dla tego zjawiska żadnego sensownego wytłumaczenia. Tacy mężczyźni być może uchodzą za tajemniczych, pociągających, dających nadzieję na rozrywkę i wyrwanie z szarej rzeczywistości. Przekraczanie granic od zawsze fascynowało i podniecało kobiety. O takich facetach można też powiedzieć, że są jednocześnie silni, pewni siebie, zdecydowani, wiedzący, czego chcą w życiu i takich cech kulturowo najczęściej kobiety poszukują u swoich partnerów.

Joanna Kowalska (Author)